Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą (03.02.2019)

Parafia Św. Maksymiliana Kolbe Gorzów Wlkp.

 1. Dzisiaj IV Niedziela zwykła w roku liturgicznym, I Niedziela miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Tradycyjnie ofiary, które złożymy na tace przeznaczone są na remonty bieżące w parafii i na ogrzewanie kościoła. Po Mszy Św. zegniemy nasze kolana przed Najświętszym Sakramentem zawierzając nasze rodziny.
 2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na hospicjum
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich oraz za powołanych spowiedź św. od godz. 17:00.
 4. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 13:30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
 5. W poniedziałek 04 lutego Apostolat Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę Św. o godz. 18:00, po Mszy Św. spotkanie formacyjne w salce na plebanii.
 6. W Środę 06 lutego zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17:00 Modlitwa Różańcowa po modlitwie procesja do Ołtarza Matki Bożej i Nowenna. Kartki z intencjami i prośbami możemy składać przy bocznym ołtarzu do koszyczka. W tym tygodniu Nowennę poprowadzi Róża Matki Bożej z Góry Karmel.
 7. Zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek 07 lutego o godz. 19:00 w salce domu katechetycznego.
 8. Kurs przed chrzcielny dla rodziców i chrzestnych, rozpoczęcie w piątek 08 lutego o godz. 19:00 w kościele w kaplicy adoracji.
 9. W sobotę 09 lutego spotkanie dla ministrantów i lektorów o godz. 12:30 w salce na plebani. Zapraszamy również kandydatów na ministrantów.
 10. W przyszłą niedzielę 10 lutego na mszy Św. o 13:30 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z grupy ks. Tomasza.
 11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Francji – w programie Lourdes, Paryż, Ars, Awinion, wiele innych ciekawych miejsc. Są jeszcze dwa wolne miejsca. Zapisy i kontakt u ks. Artura informacje o pielgrzymce znajdują się również na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Nowe tygodniki Niedzieli i Gościa Niedzielnego możemy nabywać przy wyjściu z kościoła bądź w zakrystii.
 13. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na rzecz naszej Parafii, Seminarium Duchownego, Parafialnego oddziału CARITAS oraz za ofiary złożone na remonty w Parafii.
 14. Intencje mszalne możemy zamawiać przed i po każdej Mszy Św. w zakrystii bez potrzeby udawania się do kancelarii parafialnej.
 15. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim paniom i panom naszym parafianom, którzy pomogli w demontażu dekoracji Bożonarodzeniowych. Bóg Zapłać
 16. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy radosnego i rodzinnego świętowania Niedzieli oraz błogosławionego całego tygodnia.
 17. Przypominamy, że ogłoszenia znajdują się na stronie internetowej parafii i są wywieszone na tablicy ogłoszeń.

BIERZMOWANIE – PODSUMOWANIE roku szkolnego 2017/2018

Klasy 7 i 2 gimnazjum zakończyły pierwszy rok przygotowania do bierzmowania. Podsumowanie i inne informacje na ten temat na stronie amen.diecezjazg.pl w zakładce Bierzmowanie19.

(Klasy 7 i 2 gimnazjum zakończyły pierwszy rok przygotowania do bierzmowania. Podsumowanie i inne informacje na ten temat na stronie amen.diecezjazg.pl w zakładce Bierzmowanie19: https://amen.diecezjazg.pl/category/bierzmowanie19/ ).