11 niedziela zwykła
-
W czwartek 18 czerwca 37. Rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Rokitniańskiej.
Centralne uroczystości ku czci NMP z Rokitna odbędą się w sobotę, 20 czerwca w Sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Liturgii Mszy św. o godz. 12.00 przewodniczyć będzie bp Krzysztof Nykiel, regens Penitencjarii Apostolskiej. -
Za tydzień zbiórka do puszek na rzec organizacji pieszej pielgrzymki z Gorzowa Wlkp.
-
Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w festynie organizowanym przez organizatorów pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Festyn odbędzie się na dziedzińcu plebani 21 czerwca w godz. 13.00-16.00. W programie dmuchawce dla dzieci malowanie buziek, bańki mydlane wata cukrowa, ciasto, kiełbasa z grilla zupa i wiele innych atrakcji. W czasie festynu będzie można wesprzeć organizacje pieszej pielgrzymki.
-
Informujemy, że są wolne intencje mszy św. na najbliższe dni. Intencje możemy zamawiać po każdej
mszy św. -
Za tydzień o godz. 12.00 msza św. dziękczynna za miniony rok szkolno -katechetyczny. Zapraszamy Dyrekcje, grono pedagogiczne dzieci i młodzież.
-
Msza św. z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się jutro tj.15 czerwca o godz. 18.00 w parafi pw. św. Wojciecha na os. Słonecznym
-
Parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów Podhala w terminie 26-30 sierpień 2026 r..
W Programie m.in. Sanktuarium na Bachledówce- góralska Częstochowa, Sanktuarium Cudownego Medalika na Olczy, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Morskie Oko, termy podhalańskie i inne atrakcje. Zapisy w zakrystii i u ks. Krzysztofa. -
Za tydz. w Gorzowie odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. O godz. 12.00 msza św. w katedrze w intencji wszystkich rodzin. O godz. 13.15 wyruszy marsz z katedry do parafii pw. Pierwszych Polskich Męczenników.
o godz. 14 festyn rodzinny. -
Kancelaria parafialna czynna w czwartek od 16-17 i w sobotę w godz. 11-12.
-
Prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela dostępne przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
-
Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na rzecz naszej Parafii, Caritasu, Seminarium Duchownego
i dzieł, które nasza parafia realizuje. -
Dziękujemy za ofiary przekazywane na konto parafialna na rzecz ufundowania figury Ojca Maksymiliana Kolbego jako wotum naszej parafii dla katedry gorzowskiej.
-
Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy błogosławionego tygodnia.
Ks. Ryszard Przewłocki
Proboszcz